Kulinářské léto 2018 aneb festival v krabičkách

Dovezli jsme vám jídlo od špičkových kuchařůkdo pro vás vařil?Kenny Khamteum
již proběhlo

Dokonale ovládá umění thajské kuchyně, které už naučil desítky českých kuchařů. Upravuje tradiční thajská jídla tak, aby vyhovovala našim chutím, ale přitom zůstala autentická.

PODROBNOSTI & FOTO 2018

Marcel Ihnačák
již proběhlo

Vařil pro Calvina Kleina, Seana Conneryho, Karla Gotta i Jaromíra Jágra.  V Anglii pracoval u Jamieho Olivera a v restauraci oceněné dvěma michelinskými hvězdami Pied-á-Terre.

PODROBNOSTI & FOTO 2018

JAN PUNČOCHÁŘ
již proběhlo

Je šéfkuchařem restaurace Grand Cru a mistrem v přípravě francouzské a české kuchyně, kterou vrací zpět ke kořenům, ovšem v modernějším pojetí. Obhájil titul Zlatý kuchař.

PODROBNOSTI & FOTO 2018Roni RADOSH
již proběhlo

Kuchař původem z Mexika, který si zamiloval Prahu a Česko. Jeho projekt Gucamole always fresh zprostředkovává nespočet variací pokrmů z mexické kuchyně.


PODROBNOSTI & FOTO 2018

Richard Fuchs
již proběhlo

Vařil v nejlepších restauracích světa, včetně těch ověnčených michelinskými hvězdami. Po Španělsku, Itáli a Argentině nyní můžeme jeho elegantní kompozice ochutnat i my.


PODROBNOSTI & FOTO 2018

Michal Buček
již proběhlo

Patří k talentované nové kuchařské generaci. Dokonale ovládá umění molekulární kuchyně, se kterou seznámí i vás. Kromě ní se pochlubí i svými dalšími kuchařskými majstrštyky.


PODROBNOSTI & FOTO 2018o kulinářském létěJaké by to bylo, mít doma skvělého kuchaře? Také jste nad tím někdy přemýšleli? Pochutnávat si od rána na vynikajících jídlech a nemuset se trmácet do vzdálených končin, kde sídlí vyhlášené restaurace, nemusí být dnes jen nesplnitelným snem.

Nabízíme vám celodenní menu uvařené těmi nejlepšími šéfkuchaři, na kterém si pochutnáte v klidu a pohodlí vašeho domova.

Jednoduše si objednáte naše kulinářské krabičky, které vám přivezeme domů, do práce, zkrátka kamkoliv si řeknete. Vy si je ohřejete, naservírujete a můžete si užívat dokonalou chuťovou harmonii. Svíčky, květiny a víno už necháme na vás.

6 kuchařů, 6 stylů, 6 dnů kulinářských specialit

Nevztahují se na něj žádné slevy, bonusy a ani výjimky. Rozvážíme po našich standardních trasách. Objednat lze jen celodenní menu.


kontakt

Zdravé stravování s. r. o., IČ: 29292069
Telefon:
+420 517 070 333
E-mail:
objednavky@zdravestravovani.cz

fotogalerie